DynaMate AB

Industrivägen 21, Box 3, 151 21 Södertälje

08-522 933 00 · info@dynamate.se
Fax: 08-522 933 50


Division Maintenance

Jan Andersson, Divisionschef
jan.andersson@dynamate.se, 073-622 63 15

Avdelningschef Södertälje – Plåt & Smide, Mek och Förråd
Håkan Johnsson, hakan.johnsson@dynamate.se


Division Installation

Daniel Eriksson, Divisionschef 
daniel.eriksson@dynamate.se, 070-719 84 34

Avdelningschef Rörprojekt 
David Lindahl, david.lindahl@dynamate.se

Avdelningschef El projekt
Magnus Ekman, magnus.ekman@dynamate.se

Avdelningschef Ventilation och VVS-konstruktion
Sofia Carlsén, sofia.carlsen@dynamate.se


Division Service / CNC Factory

Kenneth Glennemo, Divisionschef
kenneth.glennemo@dynamate.se, 070-585 15 44

Teamleader Automation Värnamo
Lars Davidsson lars.davidsson@cncfactory.se070-595 38 25

Teamleader Maskinservice Värnamo
Nils-Göran Jenssen, nils-goran.jensen@cncfactory.se073-978 63 46

Teamleader Maskinservice Falun
Andreas Johansson, andreas.johansson@dynamate.se, 070-710 99 70

Avdelsningschef Maskinservice Eskilstuna
Kenneth Glennemo, kenneth.glennemo@dynamate.se, 070-585 15 44

0370 173 60 ·  info@cncfactory.se
Fax: 0370 173 62

Lokalkontor Täby
Besök/gods: Agronomvägen 4, 187 53 Täby


Se alla etableringsorter